Karşıyaka Sanat Merkezi (KSM), 2003 yılının Ekim ayında Karşıyaka Müzik Merkezi olarak Levent Deniz Sönmez tarafından kurulmuştur. 2006' da Karşıyaka Sanat Merkezi adını alan okul, kaliteli eğitim ve öğretim anlayışından ödün vermeden başarılı bir şekilde yoluna devam etmektedir.

 

Tecrübeli öğretmen kadrosu,modern ve donanımlı eğitim merkeziyle 16 yıldır izmir'ın en çok tercih edilen sanat merkezlerinden biri olmuştur.

KSM bünyesinde müzik kurslarının yanısıra "KSM Recording" adı altında kurulmuş olan ses kayıt stüdyosunda birçok tv ve radyo reklam müzikleri, seslendirmeleri; belgesel, tiyatro, film müzikleri ve seslendirmeleri, demo ve mastering albüm kayıtları yapılmaktadır.

hAKKIMIZDA

  2003'den bu yana 

  Sanatla...  Sevgiyle... 

ÇALIŞMA SAATLERİ

 

TÜM GÜNLER 10:00-22:00

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN...

ADRES

 

 1714 Sokak (İbrahim Yılmaz Sokak) No:21/1  Karşıyaka /İZMİR

(Karşıyaka Çarşı Akbank Sokağı)

Bu sayfadaki tüm içeriklerin telif hakları Karşıyaka sanat Merkezi'ne aittir. İzinsiz kullanılamaz ve yayılamaz. ©2003- 2019

Karşıyaka müzik kursu,karşıyaka keman kursu,karşıyaka sanat merkezi

  • Facebook Social Icon
  • Instagram
  • YouTube Social  Icon

karşıyaka gitar kursu elektro gitar kursu karşıyaka gitar kursu karşıyaka keman kursu karşıyaka özel gitar kursu karşıyaka keman kursu özel karşıyaka kurs özel meb karşıyaka keman kursu gitar kursu karşıyaka kurs özel dershane karşıyaka müzik okulu gencay alpsoy levent deniz sönmez levent deniz sönmez karşıyaka gökhan çığrı gencay alpsoy