KURSLARIMIZ  

Gitar  

Gitar kurslarımız, haftada 1 gün 1 saat özel ders veya haftada 1 gün 1 saat grup dersi şeklinde yapılmaktadır. Gruplar en fazla 3 öğrenciden oluşmaktadır.  Müfredat programının yanısıra öğrenciler istedikleri müzik türleri doğrultusunda da eğitim alabilmektedirler.

 Piyano  

Piyano kurslarımız, haftada 1 gün 1 saat özel ders olarak yapılmaktadır. Müfredat programının yanısıra öğrenciler istedikleri müzik türleri doğrultusunda da eğitim alabilirler.

Keman  

Keman  kurslarımız, haftada 1 gün 1 saat özel ders olarak yapılmaktadır. Müfredat programının yanısıra öğrenciler istedikleri müzik türleri doğrultusunda da eğitim alabilirler.

Bateri  

Bateri kurslarımız, haftada 1 gün 1 saat özel ders olarak yapılmaktadır. Belirli seviyelere gelen öğrenciler, diledikleri tarzlarda altyapılar üzerine kendi partisyonlarını çalarak gruba adaptasyonları sağlanır. Müfredat programının yanısıra öğrenciler istedikleri müzik türleri doğrultusunda da eğitim alabilirler.

Elektrik Gitar  

Elektrik gitar kurslarımız, haftada 1 gün 1 saat özel ders olarak profesyonel stüdyo ortamında yapılmaktadır. Öğrenciler belirli seviyeye geldiklerinde, kayıt stüdyosunda çeşitli alt yapılar üzerine partisyonlarını çalarak performanslarını dinleme şansı yakalarlar. Bu sayede teknik ve seviyelerini daha ileri taşıma ve daha kaliteli bir eğitim şansı yakalamış olurlar.

Bas Gitar  

Bas gitar kurslarımız, haftada 1 gün 1 saat özel ders

olarak profesyonel stüdyo ortamında yapılmaktadır. Öğrenciler belirli seviyeye geldiklerinde, kayıt stüdyosunda çeşitli alt yapılar üzerine partisyonlarını çalarak performanslarını dinleme şansı yakalarlar. Bu sayede teknik ve seviyelerini daha ileri taşıma ve daha kaliteli bir eğitim şansı yakalamış olurlar.

Ud  

Ud kurslarımız, haftada 1 gün 1 saat özel ders veya haftada 1 gün 1 saat grup dersi şeklinde yapılmaktadır. Grup dersleri 2 kişilik sınıflardan oluşmaktadır.

Bağlama  

Bağlama kurslarımız, haftada 1 gün 1 saat özel ders veya haftada 1 gün 1 saat grup dersi şeklinde yapılmaktadır. Grup dersleri 2 kişilik sınıflardan oluşmaktadır.

Ses Eğitimi  

Ses eğitimi kurslarımız, haftada 1 gün 1 saat özel ders olarak yapılmaktadır. Öğrenciler belirli seviyeye geldiklerinde, kayıt stüdyosunda çeşitli alt yapılar üzerine vokal kayıtlarını alarak performanslarını dinleme şansı yakalarlar. Bu sayede teknik ve seviyelerini daha ileri taşıma ve daha kaliteli bir eğitim şansı yakalamış olurlar.

Klarinet  

Klarinet kurslarımız, haftada 1 gün 1 saat özel ders olarak yapılmaktadır. Hem sol, hem de si bemol klarinet eğitimleri verilmektedir. Müfredat programının yanısıra öğrenciler istedikleri müzik türleri doğrultusunda da eğitim alabilirler.

Saksofon  

Saksofon kurslarımız, haftada 1 gün 1 saat özel ders olarak yapılmaktadır. Müfredat programının yanısıra öğrenciler istedikleri müzik türleri doğrultusunda da eğitim alabilirler.

Yan Flüt  

Yan Flüt kurslarımız, haftada 1 gün 1 saat özel ders olarak yapılmaktadır. Müfredat programının yanısıra öğrenciler istedikleri müzik türleri doğrultusunda da eğitim alabilirler.

Armoni  

Armoni kurslarımız, haftada 1 gün 1 saat özel ders olarak yapılmaktadır. Klasik armoni ile başlayan eğitim, ilerleyen aşamada stüdyo ortamında aranje çalışmaları ile devam etmektedir.

Ritm Grupları  

Grup ritm kurslarımız, haftada 1 gün 1 saat özel ders olarak yapılmaktadır. 5-6 kişilik sınıflarda ritm çubukları, shaker, tef, bendir, bongo, tumba, trampet, zil gibi farklı perküsyon çalgıları kullanılarak yapılır.

Müzik Bölümlerine Hazırlık  

Müzik bölümlerine hazırlık kurslarımız, haftada 1 gün 1 saat özel ders olarak yapılmaktadır. Her öğrenci için gireceği bölümün sınav programına uygun bir çalışma programı yapılır. Derslerdeki çalışmaların yanısıra her öğrenciye evlerinde çalışabilmeleri için seviye seviye çalışma cdleri hazırlanır.

Bilgisayarlı Müzik Teknolojisi  

Bilgisayarlı müzik teknolojisi kurslarımız, haftada 1 gün 1 saat özel ders olarak yapılmaktadır. Bu kurs bünyesinde öğrenci piyano, armoni, bilgisayar, ekipman bilgisi, elektronik müzik, kayıt teknikleri, mix, mastering gibi birçok konu hakkında donanımlı bir eğitim alır. Derslerimiz profesyonel ses kayıt stüdyosu ortamında yapılmaktadır.

  2003'den bu yana 

  Sanatla...  Sevgiyle... 

ÇALIŞMA SAATLERİ

 

TÜM GÜNLER 10:00-22:00

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN...

ADRES

 

 1714 Sokak (İbrahim Yılmaz Sokak) No:21/1  Karşıyaka /İZMİR

(Karşıyaka Çarşı Akbank Sokağı)

Bu sayfadaki tüm içeriklerin telif hakları Karşıyaka sanat Merkezi'ne aittir. İzinsiz kullanılamaz ve yayılamaz. ©2003- 2019

Karşıyaka müzik kursu,karşıyaka keman kursu,karşıyaka sanat merkezi

  • Facebook Social Icon
  • Instagram
  • YouTube Social  Icon

karşıyaka gitar kursu elektro gitar kursu karşıyaka gitar kursu karşıyaka keman kursu karşıyaka özel gitar kursu karşıyaka keman kursu özel karşıyaka kurs özel meb karşıyaka keman kursu gitar kursu karşıyaka kurs özel dershane karşıyaka müzik okulu gencay alpsoy levent deniz sönmez levent deniz sönmez karşıyaka gökhan çığrı gencay alpsoy